Ozawo System

Mamy doświadczenie w budowaniu instalacji dachowych, naziemnych i fasadowych. Wykonujemy duże instalacje przemysłowe i małe instalacje prosumenckie dla klientów indywidualnych . Budujemy instalacje z magazynami energii oraz z systemami optymalizacji mocy.

solar plant

TO LUDZIE TWORZĄ TĘ SPÓŁKĘ

Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów, mających wieloletnie doświadczenie w obszarze instalacji OZE. Zrealizowaliśmy setki projektów począwszy od instalacji konsumenckich na dużych farmach fotowoltaicznych kończąc. Możemy zrealizować każdy powierzony projekt bez względu na rodzaj i wielkość instalacji.

PHOTO-2020-05-03-13-30-17

Janusz Marciniak

Prezes Zarządu

Z wykształcenia fizyk, studia podyplomowe z zarządzania jakością i projektami UE. Pracę zawodową przez wiele lat łączył z działalnością samorządową – radny miejski, powiatowy, członek zarządu powiatu. W latach 2010 – 2014 Dyrektor Lubuskiego Zarządu Melioracji. Pomysłodawca i inspirator powstania spółki.

KONTAKT:

+48 502 331 253

j.marciniak@ozawosystem.pl 

Krzysztof Wilczek

Członek Zarządu, Główny inżynier

Z wykształcenia inżynier elektryk. Doświadczenie w zakresie budowy i eksploatacji instalacji fotowoltaicznych zbierał przez blisko 15 lat pracując przy dużych  projektach w Niemczech. Na swoim koncie ma wiele udanych realizacji w Polsce oraz w Niemczech. Współzałożyciel spółki.

KONTAKT:

+ 48 535 894 539

k.wilczek@ozawosystem.pl

PHOTO-2020-05-03-14-20-57

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli Państwo są zainteresowani naszą ofertą, bądź chcielibyście uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.